USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45
Втрати орків: 2 0 9 9 4 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45

"Слава Москві": Румунська сенаторка знову відзначилася

Раніше Шошоаке заявляла, що Україна нібито є державою "з терористичним нахилом"
Діана Шошоаке
Діана Шошоаке
Джерело: відкриті джерела

Одіозна румунська сенаторка Діана Шошоаке на пленарному засіданні парламенту вигукнула: "Слава Москві". Відео із засідання розлетілося у ЗМІ.

Під час засідання депутатці дорікнули, що її ноутбук пов'язаний із Росією.

"Ці документи не мають реєстраційного номера. Вони надійшли до нас о 12 годині. Нам тільки о 12:00 надійшло оголошення, що на порядку денному будуть якісь теми, а коли ми відкриваємо, подивіться, що з'являється. 404 каталог файлів не знайдено. За що голосуватимемо? Коментар для фахівців – їм потрібно змінити VPN, він на московському режимі і тому не працює. З огляду на те, що ноутбук належить Сенату, а вхід здійснюється по wifi Палати депутатів, це означає, що ця Палата депутатів безпосередньо пов'язана з Путіним, а VPN – із Москви. Значить, Сенат обдурив. Сенат – путінський. Це путінський ноутбук із путінським VPN, з путінським Wi-Fi. Так? Слава Москві!", – сказала Шошоаке.

Зеленський – Гітлер, а Україна є нащадком нацистської імперії

25 березня румунська сенаторка Діана Шошоаке зробила ще одну абсурдну заяву. Про це передає Sinar Sosro.

Шошоаке відреагувала на її включення до бази "Миротворця". За її словами, це свідчить про те, що Україна нібито є державою "з терористичним нахилом".

Сенаторка зазначила, що тепер Румунія має можливість показати, чи вона ще існує як держава, і виступити проти "злочинної держави", або підтвердити, що вона за одну ніч "стала васалом України та колонією Києва".

"Україна повністю дискваліфікувала себе, і це момент, коли міжнародна громадськість також повинна усвідомити, що Україна не заслуговує на надану їй підтримку, тому що вона є нащадком нацистської імперії, а Зеленський не може бути кимось іншим, як Гітлером", – заявила вона.

Сенаторка закликала анексувати частину території України

20 березня до парламенту Румунії надійшов проєкт закону "Про зміну закону 129/1997 про ратифікацію Договору про відносини добросусідства і співробітництва між Румунією та Україною". Про це повідомляє видання HotNews.

Ініціатором анексії територій України стала румунська сенаторка Діана Шошоаке, яка відома своїми зв'язками з Кремлем. 

Документ передбачає розрив договору з Україною в 2027 році "з дотриманням терміну повідомлення принаймні рік до закінчення терміну дії", в результаті чого "Румунія анексує історичні території, які їй належали, відповідно, Північну Буковину, край Герца, Буджак (Кагул, Болград, Ізмаїл), історичний Марамуреш та острів Зміїний".

Реакція України

Міністерство закордонних справ України заявило, що ініціює накладення санкцій на румунську сенаторку Діану Шошоаке, яка своїм законопроєктом пропонує приєднати до Румунії частину Південного регіону України. Про це повідомив речник українського МЗС Олег Ніколенко.

Санкції на Шошоаке пропонують накласти як на особу, яка створює загрозу національній безпеці.

"Таким кроком маргінальна політикиня намагається "відновити культурну ідентичність румунського населення", – зазначив Ніколенко.

При цьому додав, що йдеться про класичний приклад із методички російського реваншизму.

У зовнішньополітичному відомстві наголосили, що рішуче засуджують спробу поставити під сумнів територіальну цілісність України, підважити дух добросусідства між Україною та Румунією.

Читайте також:
Угорщина показала відео з картою України без Криму. Реакція Києва Угорщина показала відео з картою України без Криму. Реакція Києва
Індонезія хоче референдуму на Індонезія хоче референдуму на "спірних" територіях України. Яка відповідь українського МЗС
Очікуємо, що тарифи на електроенергію для населення до кінця року не підвищаться, – Галущенко Очікуємо, що тарифи на електроенергію для населення до кінця року не підвищаться, – Галущенко
Westinghouse може почати будівництво першого малого реактора AP300 в Україні, але не раніше 2028 року Westinghouse може почати будівництво першого малого реактора AP300 в Україні, але не раніше 2028 року