USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 7 9 5 0 (+1150)
USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90

Росія посилює боєздатність Росгвардії, – британська розвідка

В британській розвідці вказують на зміцнення Росгвардією своїх ресурсів та особового складу
Російські військові
Джерело: відкриті джерела

Росгвардія зміцнює свої ресурси та особовий склад на тлі потрясінь у сфері внутрішньої безпеки Росії, спричинених війною проти України. Про це йдеться в огляді Міноборони Великої Британії.

У відомстві нагадали, що з жовтня 2023 року до складу Росгвардії увійшли підрозділи приватної військової компанії "Вагнер", а 3 січня 2024 року – батальйон "Восток" із так званої "ДНР".

"Також РФ докладає зусиль для розформування угруповання "Каскад", яке спеціалізується на використанні безпілотників, щоб підпорядкувати його частини Росгвардії", – додають у відомстві.

Крім того, як зазначається в огляді, у липні 2023 року Держдума РФ дозволила Росгвардії використовувати важче озброєння.

"Нові можливості разом з поповненням її (Росгвардії, – ред.) досвідченими ветеранами з інших груп, ймовірно, означатимуть значне підвищення боєздатності", – кажуть у відомстві.

Новини за темою: У російській Держдумі взялися спростовувати заяви, що Росгвардія керуватиме ПВК "Вагнер"

Нагадаємо також, у британській розвідці вважають, що збиття трьох російських бойових винищувачів Су-34 над півднем України вплинуло на операції російських військ на лівому березі Дніпра на Херсонщині.

Читайте також:
ЗСУ звели до мінімуму можливість проведення десантної операції на Чорноморському узбережжі України ЗСУ звели до мінімуму можливість проведення десантної операції на Чорноморському узбережжі України
Атака України на Mail.ru: Росія пересилає через пошту військову документацію, – експерт Атака України на Mail.ru: Росія пересилає через пошту військову документацію, – експерт
Військові можуть отримати доплати за знищену техніку та вислугу років: Комітет підтримав проєкт Військові можуть отримати доплати за знищену техніку та вислугу років: Комітет підтримав проєкт
Атакували виробника HIMARS і аеропорти США: У РФ розпустили хакерську групу KillNet Атакували виробника HIMARS і аеропорти США: У РФ розпустили хакерську групу KillNet