USD
НБУ
36.57
Готівка
38.35
EUR
НБУ
39.42
Готівка
40.90
Втрати орків: 1 6 7 4 9 0 (+920)
USD
НБУ
36.57
Готівка
38.35
EUR
НБУ
39.42
Готівка
40.90

Росія не зможе добитися зняття санкцій без видачі Путіна Міжнародному суду, – NYT

Очільник Кремля у будь-якому випадку опиниться в Гаазі
Путін
Джерело: відкриті джерела

Якщо Росія захоче добитися зняття з неї міжнародних санкцій, то крім всього іншого вона буде зобов'язана видати президента Володимира Путіна Міжнародному кримінальному суду. Про це заявив колишній посол з особливих повноважень, який очолював Управління глобального кримінального правосуддя в Державному департаменті США Стівен Репп, пише The New York Times.

Він наголосив, що ордер на арешт Путіна робить його "ізгоєм" для всього світу. Крім того, за його словами, Росія не може домогтися скасування міжнародних санкцій без виконання ордера суду.

Новини за темою: Оточення Путіна після ордеру на його арешт почало терміново шукати нового господаря, – експерт

Репп заявив, він вірить, що Путін зрештою опиниться в Гаазі, де судили інших обвинувачених воєнних злочинців.

"Інакше Путін помре з тим, що висить над його головою", – резюмував чиновник.

Нагадаємо, палата попереднього провадження Міжнародного кримінального суду в Гаазі видала ордери на арешт президента Росії Володимира Путіна та уповноваженої з прав дітей у РФ Марії Львової-Бєлової.

Ордери на арешт Путіна та Львової-Бєлової видані за поданими прокуратурою клопотаннями 22 лютого 2023 року.

При цьому головний прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан наголосив, що Путін може постати перед судом за злочини, скоєні під час війни Росії в Україні, попри аргументи Кремля про те, що на країну не поширюються рішення Міжнародного кримінального суду.

Читайте також:
Росіяни обстріляли Запоріжжя: Є влучання в житлові будинки, вже відомо про загиблих та постраждалих Росіяни обстріляли Запоріжжя: Є влучання в житлові будинки, вже відомо про загиблих та постраждалих
Авдіївка може стати другим Бахмутом: Трасу на виїзд із міста називають Авдіївка може стати другим Бахмутом: Трасу на виїзд із міста називають "дорогою смерті"
Бразилія заявила, що може арештувати Путіна Бразилія заявила, що може арештувати Путіна
Росія завдала збитків інфраструктурі України майже на 144 млрд доларів, – KSE Росія завдала збитків інфраструктурі України майже на 144 млрд доларів, – KSE