USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70
Втрати орків: 2 0 6 6 0 0 (+400)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70

Росія готується до довгої війни, Україна – лише частина її плану, – Довіле Шакалене

Литва продовжує працювати над розвитком оборонних спроможностей на тлі зростаючої загрози від РФ
Довіле Шакалене
Джерело: відкриті джерела

Той факт, що Білорусь стала військовим плацдармом РФ, показує, що Росія готується до тривалої війни, а Україна лише частина її плану. Про це в ефірі UWN заявила депутатка Сейму Литви Довіле Шакалене.

Також вона відреагувала на прагнення Москви розмістити ядерну зброю в Білорусі.

"Це не вперше, коли вони цим нам погрожують, але якщо дивитись стратегічно, це не дуже змінює ситуацію, бо Калінінград є дуже сильно мілітаризований, і в ньому ядерна зброя дислокована вже давно, тож немає Литві великої різниці, з якого боку – ліворуч чи праворуч – Росія погрожує", – сказала вона.

Крім того, Шакалене зазначила, що, незважаючи на величезні втрати, Росія відновлює свої ресурси. Вона закликала не бути наївними в надії на те, що РФ "кровоточить уже безповоротно".

Новини за темою: Росія надає Ірану кіберзброю в обмін на постачання дронів, – WSJ

Крім цього, депутатка Сейму Литви розповіла, що її країна продовжує працювати над розвитком оборонних здібностей.

"Ми всі повинні будемо прискорити і підвищувати рівень допомоги Україні, щоб війну Україна могла виграти якомога швидше... тому, що якщо ні, тоді наступна фаза, яку планує Росія, – розширення своєї імперії, буде набагато важчою для всього ЄС і НАТО", – наголосила вона.

Нагадаємо, диктатор Володимир Путін заявив, що Росія 1 липня закінчить будівництво спеціального сховища для тактичної ядерної зброї у Білорусі. 

Він зазначив, що РФ вже передала Білорусії комплекс "Іскандер", який може бути носієм ядерної зброї.

Усі подробиці про плани Москви передати ядерну зброю Білорусі, і як на це реагують Китай і США, читайте тут.

Читайте також:
Для української розвідки під час операції в Бєлгородській області зібрали цінну інформацію, – ГУР Для української розвідки під час операції в Бєлгородській області зібрали цінну інформацію, – ГУР
Міжнародні правники ухвалили резолюцію із закликом про створення спецтрибуналу проти Росії Міжнародні правники ухвалили резолюцію із закликом про створення спецтрибуналу проти Росії
Рятувальники завершили розбір завалів у Дніпрі. Доля трьох людей залишається невідомою Рятувальники завершили розбір завалів у Дніпрі. Доля трьох людей залишається невідомою
Росія закриває генконсульство у Швеції і висилає дипломатів: Експерт пояснив, чому РФ Росія закриває генконсульство у Швеції і висилає дипломатів: Експерт пояснив, чому РФ "у відчаї"