USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95
Втрати орків: 3 3 1 1 1 0 (+1070)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95

Резніков розповів, скільки посадових осіб із ЗСУ та Міноборони притягнули до відповідальності

Всі матеріали внутрішніх аудитів, за словами міністра, передали до правоохоронних органів
Резніков

Міністр оборони України Олексій Резніков

Джерело: відкриті джерела

Міністр оборони Олексій Резніков оприлюднив кількість посадових осіб зі Збройних сил та Міноборони, яких притягнули до відповідальності за результатами внутрішніх аудитів минулого року. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook

За словами глави МО, йдеться про 621 особу.

"З них – до матеріальної відповідальності – 497 посадових осіб; до дисциплінарної відповідальності – 124 посадові особи", - додав міністр.

Резніков наголосив, що всі матеріали внутрішніх аудитів, якими було встановлено порушення, своєчасно передавали до правоохоронних органів. 

"Моя принципова позиція була, є і буде незмінною – нульова толерантність до будь-яких порушень. Всі особи, чия вина доведена відповідними органами, – несуть і нестимуть відповідальність", – додав глава Міноборони.

ЩО ПЕРЕДУВАЛО

Все почалося з публікації в січні документів Міноборони, за якими відомство закуповувало продукти у два-три рази вище ринкових. В результаті декількох розкритих злочинних схем деяких чиновників було звільнено, а декільком особам пред'явили обвинувачення і навіть обрали запобіжний захід у вигляді арешту.  

В тому ж таки парламентському комітеті з питань нацбезпеки вже розглядалося питання щодо обставин закупівель Міністерством оборони України послуг з організації харчування військовослужбовців. Тоді нардепи дійшли висновку, що контракт про закупівлю продуктів для ЗСУ містить некоректну інформацію.

Олексій Резніков пообіцяв проведення внутрішньої перевірки і покарання винних осіб та реформувати систему харчування в армії.

Читайте також:
У військовій частині на Житомирщині знайшли плати з десятками кілограмів золота і срібла У військовій частині на Житомирщині знайшли плати з десятками кілограмів золота і срібла
Майновий комплекс під Одесою повернули у власність Міноборони Майновий комплекс під Одесою повернули у власність Міноборони
Військова частина на Київщині продавала продукти, призначені для ЗСУ Військова частина на Київщині продавала продукти, призначені для ЗСУ
В Україні створили робочу групу з будівництва укріплень В Україні створили робочу групу з будівництва укріплень