USD
НБУ
36.57
Готівка
37.23
EUR
НБУ
39.35
Готівка
40.30
Втрати орків: 2 1 0 3 5 0 (+410)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.23
EUR
НБУ
39.35
Готівка
40.30

Південна Корея направила в Україну сотні тисяч снарядів

Це відбулось через США
Південна Корея
Джерело: відкриті джерела

Південна Корея через Сполучені Штати направила в Україну сотні тисяч артилерійських снарядів. Це все ж сталося після тривалого спротиву Сеулу постачанню зброї нашій країні, пише Wall Street Journal.

Деталі поставок

Джерела видання повідомили, що домовленість про снаряди була конфіденційною. Тож Сеул передав Вашингтону снаряди, а США їх відправили в Україну.

Радник Південної Кореї з національної безпеки Чо Те Ен, виступаючи у парламенті, заявив, що офіційні особи ухвалять рішення щодо можливості постачання боєприпасів в Україну після спостереження за розвитком подій.

При цьому додав що країна поки не планує відправляти снаряди ні безпосередньо, ні через Польщу, але не уточнив про співпрацю зі Сполученими Штатами.

А представник міністерства оборони Південної Кореї Чон Ха-К'ю зазначив, що його відомство вело переговори з Пентагоном про експорт боєприпасів.

"Були різні обговорення та прохання, і наш уряд вживе відповідних заходів при всебічному розгляді військової та гуманітарної ситуації в Україні", – уточнив Чон.

Союзник США та великий виробник артилерійських боєприпасів Південна Корея досі виключала можливість відправки летальної допомоги Україні, незважаючи на зростаючий тиск з боку Вашингтона та Європи з метою поставок зброї.

Раніше ми писали, що Південна Корея надасть Україні допомогу на 130 млн доларів.

Читайте також:
У Новий Таволжанці ліквідований російський полковник Стесєв. Губернатор підтвердив втрату Росією контролю над селищем У Новий Таволжанці ліквідований російський полковник Стесєв. Губернатор підтвердив втрату Росією контролю над селищем
ЗСУ під Бахмутом просунулися на відстань понад півтора кілометра, – Маляр ЗСУ під Бахмутом просунулися на відстань понад півтора кілометра, – Маляр
Росія Росія "викуповує" частини зброї, які експортувала до М'янми та Індії, – ЗМІ
Трагедія біля укриття в Києві: У прокуратурі пояснили, чому просили відправити охоронця під варту Трагедія біля укриття в Києві: У прокуратурі пояснили, чому просили відправити охоронця під варту