USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45
Втрати орків: 2 0 9 9 4 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45

Підозрювана у воєнних злочинах Львова-Бєлова "всиновила" дитину, яку Україна вимагала повернути

Ось такий от рівень цинізму
Львова-Бєлова
Джерело: відкриті джерела

Уповноважена з прав дітей у Росії Марія Львова-Бєлова, на яку вже виписано ордер на арешт у МКС в Гаазі за воєнні злочини, всиновила викрадену дитину з України, яку наша держава вимагала повернути. Про це в ефірі телемарафону розповіла віцепрем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук.

"Я вам наведу приклад Львової-Бєлової, яка умудрилася усиновити статусну дитину з числа дітей-сиріт, яку ми у списку подавали на повернення, ми вимагали повернути саме цю дитину, яку вона потім цинічно усиновила. Це доведений склад злочину, і лише зараз вони починають потроху усвідомлювати, що накоїли, але відповідальність обов’язково буде", – сказала Верещук. 

При цьому додала, що росіяни врешті почали усвідомлювати принаймні, що відповідальність буде "і очевидно, що коаліція країн, а саме ініціатива Урсули фон дер Ляєн, Матеуша Моравецького і інших лідерів держав, а також організацій, таких як ООН, буде тут абсолютно вчасною і доречною". 

Йдеться про ініціативу для повернення українських дітей, яких викрала Росія. Для цього навіть у ЄС організують конференцію.

"Сьогодні ми знаємо про 16 200 дітей, які були депортовані. Поки що повернулися лише 300. У партнерстві з українцями прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький і я започаткували ініціативу, спрямовану на повернення цих дітей, яких викрала Росія. Для цього ми організуємо конференцію. Ми на самому початку дуже важкої роботи", – сказала очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

Скільки дітей примусово депортували в Росію

За рік повномасштабного вторгнення росіяни примусово депортували величезну кількість українських дітей на територію Росії. За даними уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубінця, станом на середину лютого їх кількість сягала понад 150 тисяч. А верифіковано, тобто офіційно підтверджено – усього 16 тисяч. Додому вдалося повернути лише 307 дітей.

Читайте також:
Бельгія звернеться до України щодо використання бельгійської зброї російськими добровольцями Бельгія звернеться до України щодо використання бельгійської зброї російськими добровольцями
Російські добровольці розповіли про подальшу долю полонених Російські добровольці розповіли про подальшу долю полонених
Хто б і що б не ініціював, однак може бути лише єдиний мирний план - український, - експерт Хто б і що б не ініціював, однак може бути лише єдиний мирний план - український, - експерт
У Росії хочуть ставити призовників на облік навіть без явки у військкомат, - постанова У Росії хочуть ставити призовників на облік навіть без явки у військкомат, - постанова