USD
НБУ
36.57
Готівка
37.22
EUR
НБУ
39.26
Готівка
40.30
Втрати орків: 2 1 4 6 6 0 (+890)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.22
EUR
НБУ
39.26
Готівка
40.30

Нацбанк ліквідує "Банк Форвард"

Вкладники банку отримають відшкодування від Фонду гарантування вкладів фізосіб
Банк Форвард
Джерело: відкриті джерела

Національний банк України вирішив відкликати банківську ліцензію та ліквідувати "Банк Форвард" росіянина Рустама Таріко. Про це повідомила пресслужба НБУ.

На початку лютого НБУ відніс "Банк Форвард" до категорії неплатоспроможних.

Чому?

В НБУ обґрунтовують таке рішення тим, що банк не привів свою діяльність у відповідність до вимог законодавства, зокрема нормативно-правових актів НБУ після віднесення його до категорії проблемних.

Підставою також стало подальше суттєве й незворотне погіршення фінансового стану банку за відсутності дієвих заходів для його поліпшення, та неможливість і недостатність запланованої банком капіталізації. 

Що з вкладниками?

Вкладники "Банку Форвард" отримають від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб відшкодування в повному розмірі вкладу включно з відсотками. 

Важливо

Кінцевим бенефіціарним власником банку є громадянин Росії Рустам Таріко. Указом президента України у жовтні 2022 року проти нього було застосовано персональні санкції.

Станом на 1 листопада 2022 року банк за розміром активів посідав 42-ге місце (2,5 млрд гривень) із 67-ми діючих банків.

Читайте також:
Міжнародні резерви України в травні зросли ще на 1,4 млрд доларів та оновили максимум за 11 років Міжнародні резерви України в травні зросли ще на 1,4 млрд доларів та оновили максимум за 11 років
НБУ наказав українським банкам звітувати про карткові платежі на будь-яку суму НБУ наказав українським банкам звітувати про карткові платежі на будь-яку суму
Нацбанк увів в обіг нову монету номіналом п'ять гривень, присвячену дітям Нацбанк увів в обіг нову монету номіналом п'ять гривень, присвячену дітям
Ощадбанк продовжив термін дії всіх своїх карток Ощадбанк продовжив термін дії всіх своїх карток