USD
НБУ
36.57
Готівка
37.22
EUR
НБУ
39.26
Готівка
40.30
Втрати орків: 2 1 4 6 6 0 (+890)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.22
EUR
НБУ
39.26
Готівка
40.30

Молдова заборонила в'їзд у країну Путіну і Кіркорову

У чорному списку багато росіян, які підтримують війну Росії проти України
Дорин Речан
Джерело: Point.md

Влада Молдови має список росіян, яким заборонений в'їзд у країну. Про це заявив прем'єр-міністр Дорін Речан, повідомляє TV8.

За його словами, незабаром список буде оприлюднений. 

Серед прізвищ, які назвав глава уряду, – президент РФ Володимир Путін, співак Філіп Кіркоров. Крім того, до чорного списку увійшли багато інших представників російського шоубізнесу та чиновники, які підтримують війну Росії проти України.

"У нас довгий список, і кожну людину з нього ми надсилатимемо додому. Російська Федерація не може вказувати, що ми маємо або можемо робити. Республіка Молдова – вільна і суверенна країна. Кожен має знати своє місце", – зазначив Речан.

До речі, Молдова стала 35 країною, яка підтримала створення спецтрибуналу проти Росії. Ми розповідали, який спецтрибунал очікує Росію за злочини в Україні і досвід таких покарань в історії.

Читайте також:
Білорусь за рік передала Росії понад 130 тонн боєприпасів Білорусь за рік передала Росії понад 130 тонн боєприпасів
Іран допомагає Росії будувати завод з виробництва Іран допомагає Росії будувати завод з виробництва "Шахедів", – деталі
Україна не була поінформована про передачу військовополонених Москвою Угорщині, – МЗС Україна не була поінформована про передачу військовополонених Москвою Угорщині, – МЗС
Молдова готує команду рятувальників для допомоги українцям у Херсонській області Молдова готує команду рятувальників для допомоги українцям у Херсонській області