USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

Міністр оборони може звільнити трьох командувачів, – ЗМІ

Питання відставок цих людей розглядається вже кілька місяців
Олександр Тарнавський, Сергій Наєв та Тетяна Остащенко

Олександр Тарнавський, Сергій Наєв та Тетяна Остащенко

Джерело: Українська правда

У Міністерстві оборони України розглядають можливість звільнення трьох командувачів ЗСУ. Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на джерела у військово-політичному керівництві.

Зокрема, уточнюється, що міністр оборони Рустем Умєров готує подання на звільнення командувача Медичних сил ЗСУ Тетяни Остащенко, командувача Оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександра Тарнавського та командувача Об'єднаних сил Збройних сил України Сергія Наєва.

Зазначається, що на звільненні Остащенко наполягали парамедики та волонтери, які займаються медичним забезпеченням Сил оборони.

Про причини ймовірного звільнення Тарнавського, який очолює один із напрямків українського контрнаступу, не повідомляється.

Підстав для звільнення Наєва джерела також не уточнюють. Водночас, за даними УП, він може стати одним із головних фігурантів справи, яка стосується оборони Херсонщини у 2022 році.

Питання відставок цих людей розглядається вже кілька місяців.

Хто такий Тарнавський?

Олександр Георгійович Тарнавський – український військовослужбовець, воєначальник, бригадний генерал, учасник російсько-української війни, командувач Оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Сил оборони України (раніше "Херсон"), керівник контрнаступу українських військ на півдні України 2022 року. Колишній командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Слобода". Лицар всіх ступенів ордена Богдана Хмельницького.

Хто такий Наєв?

Сергій Іванович Наєв – український військовик, генерал-лейтенант. Командувач Об'єднаних сил Збройних сил України. Герой України. З початком широкомасштабного вторгнення Росії в Україну – командувач Сил оборони України. У жовтні 2022 року увійшов до списку 25 найвпливовіших українських військових від НВ.

Хто така Остащенко?

Тетяна Миколаївна Остащенко – українська військова лікарка, командувач Медичних сил Збройних сил України, бригадний генерал медичної служби.

Читайте також:
Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів
"Остання двіжуха": Історія двох братів, яких назавжди розлучила війна
Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних
Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах