USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 2 8 7 6 0 (+1180)
USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00

Інфантіно переобраний на посаду президента ФІФА: Він був єдиним кандидатом

Це переобрання не всі асоціації зустріли з підтримкою
Джанні Інфантіно
Джерело: відкриті джерела

Президент ФІФА Джанні Інфантіно переобраний на посаду очільника Міжнародної федерації футболу. Відбулося це під час конгресу ФІФА у Руанді, повідомляє AFP.

Інфантіно очолив ФІФА у 2016 році. І був єдиним кандидатом на посаду президента ФІФА: жоден інший кандидат не подавав заявку на участь у виборах.

Рішення про переобрання Інфантіно було прийняте більшістю конгресу ФІФА. Таким чином, швейцарець перебуватиме на посаді наступні чотири роки – до 2027-го.

Скандали щодо Інфантіно 

Переобрання Інфантіно не всі асоціації зустріли з підтримкою. Очільниця норвезької футбольної асоціації Лізе Клавенесс ще перед конгресом відзначала, що незадоволена переобранням Інфантіно: вона, а також інші скандинавські федерації, включно з Німецьким футбольним союзом виступали проти нього.

Ще в листопаді минулого року після початку чемпіонату світу з футболу в Катарі про намір не підтримувати кандидатуру Інфантіно заявили у Данії.

Таким чином президент місцевої федерації Єспер Мьоллер відреагував на практичну заборону на використання веселкових капітанських пов'язок для збірних на ЧС-2022, який супроводжували скандали, зокрема, з порушенням прав представників ЛГБТ-спільноти.

 

Читайте також:
Україна претендує на перше місце на чемпіонаті світу з ММА, -  Антон Бланк Україна претендує на перше місце на чемпіонаті світу з ММА, - Антон Бланк
Основні завдання, участь спортсменів у міжнародних змаганнях та фінансування спорту на 2024 рік. Коментар Матвія Бідного для UWN Основні завдання, участь спортсменів у міжнародних змаганнях та фінансування спорту на 2024 рік. Коментар Матвія Бідного для UWN
"Іноді потрібно підвищувати голос". Головний тренер збірної України Сергій Ребров розповів UWN про роботу з гравцями
Бідний: Важливо, аби українські спортсмени брали участь в іноземних змаганнях Бідний: Важливо, аби українські спортсмени брали участь в іноземних змаганнях