USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

Гравець донецького "Шахтаря" призупинив кар'єру, щоб поповнити лави ЗСУ

Футболіст уже проходить підготовку в одному з навчальних центрів
голкіпер донецького
Джерело: ФК "Шахтар"

Український футболіст, голкіпер донецького "Шахтаря" Володимир Сегеда вирішив призупинити кар'єру, щоб поповнити лави ЗСУ для захисту України. Про це він розповів у коментарі NV.

Володимир народився в Луганську, однак після початку російської агресії на Донбасі 2014 року йому довелося переїхати до Сум, де він тренувався з місцевою командою "Барса", а далі - в УФК "Дніпро".

Талант футболіста помітив донецький "Шахтар". В академії "гірників" зарекомендував себе сміливим і відважним голкіпером, залучався до команди U-19. Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну хлопець був евакуйований до Хорватії разом із партнерами по академії.

Однак незабаром прийняв усвідомлене рішення повернутися в Україну, щоб поповнити лави ЗСУ.

"Я довго думав і прийняв для себе рішення повернутися в Україну. Не можу просто так сидіти, коли в моїй країні йде війна. Ніколи не думав про те, щоб стати військовим, але зараз цього потребує моя Батьківщина. Грати у футбол - мрія всього мого життя, і я від неї не відмовляюся. Після перемоги хотів би повернутися у футбол", - розповів він.

Раніше ми розповідали про вчинок бразильскої футбольної команди "Бател", яка прийняла назви та кольори ФК "Маріуполь". Рішення про історичне партнерство було заключене на віртуальній пресконференції за участю віцепрезидента ФК "Маріуполь" Андрія Санніна та президента ФК "Бател" Алекса Лопеса.

Читайте також:
Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів
"Остання двіжуха": Історія двох братів, яких назавжди розлучила війна
Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних
Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах