USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45
Втрати орків: 2 0 9 9 4 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45

Резніков: У Києві, на випадок прориву РФ, були заміновані всі мости

У разі прориву росіян у столицю з півночі, усі мости було б підірвано
міст в Києві
Джерело: відкриті джерела

У Києві, на початку повномасштабного вторгнення Росії, українські військові замінували всі мости. У разі прориву росіян у столицю з півночі, усі мости було б підірвано, заявив міністр оборони Олексій Резніков в ефірі телемарафону.

"Вони (мости, – ред.) всі були заміновані. Була команда, якщо прорив – то обрізати можливість переходу з лівого берега на правий", – сказав Резніков.

В той же час речник Київської міської військової адміністрації Михайло Шаманов заявив, що російські окупанти можуть повторити наступ на Київ, але українські військові сили готові дати відсіч ворогу.

Втім, аналітики з американського Інституту вивчення війни (ISW) називають "надзвичайно малоймовірним" те, що російські сили зможуть взяти Київ, навіть якщо знову атакуватимуть із Білорусі.

Причиною тому є те, що звичайні сили Росії сильно деградували і їм бракує тієї бойової потужності, яку вони мали, коли Росія намагалася здійснити (і провалила) свою повномасштабну спробу захопити Київ у лютому 2022 року. 

У ISW нагадали, що російська армія, яка вдерлась в Україну, не змогла закріпити свої успіхи після стрімкого просування на початку вторгнення. Також Росія не змогла досягти панування у повітрі і втратила велику кількість свого арсеналу та високоточної зброї.

Читайте також:
Очікуємо, що тарифи на електроенергію для населення до кінця року не підвищаться, – Галущенко Очікуємо, що тарифи на електроенергію для населення до кінця року не підвищаться, – Галущенко
Westinghouse може почати будівництво першого малого реактора AP300 в Україні, але не раніше 2028 року Westinghouse може почати будівництво першого малого реактора AP300 в Україні, але не раніше 2028 року
Ремонтував техніку окупантів та перевозив особовий склад: Затримано поплічника ворога з Луганщини Ремонтував техніку окупантів та перевозив особовий склад: Затримано поплічника ворога з Луганщини
Весна-2023 увійшла до двадцятки найтепліших у Києві Весна-2023 увійшла до двадцятки найтепліших у Києві