USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70
Втрати орків: 2 0 6 6 0 0 (+400)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70

Від початку війни пошуковці ЗСУ знайшли майже 500 тіл зниклих безвісти українських бійців

Станом на квітень 2023 року зниклими вважають приблизно 7 тисяч військовослужбовців
ЗСУ
Джерело: відкриті джерела
З 24 лютого 2022 року пошукові групи Збройних Сил України знайшли майже 500 тіл зниклих безвісти українських бійців. Про це повідомив начальник Центрального управління цивільно-військового співробітництва Генштабу ЗСУ полковник Володимир Лямзін, пише Укрінформ.

"З початку повномасштабного вторгнення і до 20 квітня цього року трохи менше пів тисячі тіл наших загиблих оборонців були знайдені саме нашими військовими пошуковими групами", — сказав він.

За словами Лямзіна, пошукові групи відпрацювали майже 600 локацій.

Він також пояснив, що пошукові групи ЗСУ проводять роботи у місцях, куди не можуть дістатися співробітники Офісу уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти.

В Україні понад сім тисяч військових вважаються зниклими безвісти

Про це в ефірі телемарафону розповів Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко.

"Цифра така є. Це трохи більше семи тисяч. Ми розраховуємо на те, що ті люди, яких ми розшукуємо як зниклих безвісти, вони все ж полонені, я думаю цей відсоток десь 60-65%", — розповів Котенко.

Близько 3,4 тисячі українських військовослужбовців наразі у полоні, ще 15 тисяч людей - зниклі безвісти

Такі дані повідомила уповноважена президента з питань забезпечення прав захисників Альона Вербицька.

"Ми не знаємо, що з ними сталося (зі зниклими). Чи є вони також російськими військовополоненими, чи були насильно вивезені з окупованих Росією територій, чи, можливо, давно вбиті. Така невизначеність є особливо важкою для родичів", - сказала вона.

За її словами, РФ відмовляє Червоному Хресту в доступі до таборів для військовополонених і систематично порушує Женевську конвенцію.

Раніше стало відомо, що понад 700 бійців "Азову" перебувають у полоні.

Читайте також:
За час повномасштабного вторгнення в Україну РФ вбила 483 дитини За час повномасштабного вторгнення в Україну РФ вбила 483 дитини
В Україні створять резерв держслужбовців для роботи на деокупованих територіях В Україні створять резерв держслужбовців для роботи на деокупованих територіях
РФ змінює тактику ракетних ударів по Україні. Наскільки противнику вистачить ресурсу? РФ змінює тактику ракетних ударів по Україні. Наскільки противнику вистачить ресурсу?
Про партизанів, колаборантів, збитки від РФ та те, як вдалося зберегти область. Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім дав інтерв'ю для UWN Про партизанів, колаборантів, збитки від РФ та те, як вдалося зберегти область. Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім дав інтерв'ю для UWN