USD
НБУ
36.57
Готівка
37.23
EUR
НБУ
39.35
Готівка
40.30
Втрати орків: 2 1 0 3 5 0 (+410)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.23
EUR
НБУ
39.35
Готівка
40.30

Apple запускає окремий застосунок із класичною музикою

Нова музична програма під назвою Apple Music Classical запрацює з 28 березня
Apple_1
Джерело: відкриті джерела

Компанія Apple 28 березня запустить новий музичний стрімінговий сервіс Apple Music Classical. Музика в каталозі буде доступна із функцією просторового аудіо. Про це пише The Verge.

Каталог застосунку включатиме понад п’ять мільйонів унікальних треків та тисячі ексклюзивних альбомів. Чимало композицій було записано і випущено в кількох версіях та інтерпретаціях. Apple каже, що застосунок пропонуватиме "повні та точні метадані" та можливість "пошуку за композитором, твором, диригентом або номером у каталозі".

До того ж прямо в додатку буде інформація стосовно виконавців та більше інформації про композиції. Поціновувачі класичної музики зможуть почитати редакційні матеріали про композиторів та описи їх ключових творів. Відомим композиторам відведуть окремі цифрові портрети у високій якості, які Apple окремо замовляла у художників з урахуванням кольорових палітр та відповідності класичного періоду. Спочатку такі можна буде побачити на сторінках Йоганна Себастьяна Баха, Людвіга ван Бетховена та Фредеріка Шопена.

Джерело: відкриті джерела

Оцінити новий застосунок зможуть користувачі iPhone з iOS 15.4 та новіших версій. Для його роботи також потрібне з’єднання з інтернетом.

Наразі для Apple Music Classical є лише опція передзамовлення, а сам додаток має з’явитися 28 березня. Для його роботи також знадобиться підписка на Apple Music (Individual, Student, Family або Apple One).

Додамо, що американська компанія Apple готується до випуску нової VR гарнітури

Теги: Apple
Читайте також:
iPhone можна буде навчити говорити голосом користувача: Чи може це бути небезпечно iPhone можна буде навчити говорити голосом користувача: Чи може це бути небезпечно
Apple запускає ощадний рахунок Apple запускає ощадний рахунок
Apple шукає нові країни для перенесення виробництва за межі Китаю, – Bloomberg Apple шукає нові країни для перенесення виробництва за межі Китаю, – Bloomberg
Стало відомо, який дизайн матиме iPhone 15 Pro Стало відомо, який дизайн матиме iPhone 15 Pro