USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

Німеччина офіційно передала Україні ще одну систему ППО Iris-T

На озброєнні Повітряних сил тепер стоїть дві такі установки, ще стільки ж Україна отримає в майбутньому
ЗРК IRIS-T
Джерело: відкриті джерела

Німеччина офіційно підтвердила доставку в Україну другої системи ППО Iris-T SLM. Про це повідомляється на сайті Федерального уряду ФРН.

Також серед нових поставок фігурує вісім антажівок Zetros (загалом їх передано вже 84) і дві вантажівки 8х6 з вісьмома розкатними контейнерами.

Iris-T SLM є найновітнішою системою, якої немає наразі навіть на озброєнні Бундесверу. Перша така була передана восени минулого року, очікується передача ще двох, щойно їх вироблять.

Ефективність Iris-T

Міський голова Віталій Кличко в інтерв'ю для Spiegel заявив про 100-відсоткову ефективність німецького ЗРК IRIS-T.

За його словами, щоразу під час обстрілу столиці він сподівається на успішну роботу ППО. Найкраще з ворожими дронами та ракетами справляються німецькі ЗРК (IRIS-T). 

"Німецькі системи протиповітряної оборони працюють дуже точно. Сто пострілів, сто попадань", – сказав Кличко.

Він також наголосив, що доти, доки в Україні триває війна, буде брак зброї. Її потрібно якнайбільше.

"Багато хто запитує мене, скільки достатньо знарядь: поки ця війна не закінчиться, їх не вистачить. Нам потрібно більше підтримки, будь ласка", – додав київський міський голова.

Новини за темою: ЗСУ нарощують протиповітряну оборону Києва

Він також зазначив, що не може виділити конкретну зброю, адже кожна область має свої потреби в обороні. Щодо безпосередньо Києва, то для нього зараз найголовніше – це ППО.

Читайте також:
Люди, міцніші за сталь. Історія перша:  Люди, міцніші за сталь. Історія перша: "В останні дні перед полоном думок, що ми залишимося живими, не було"
СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії
У Харкові шахрай за гроші обіцяв дружині загиблого воїна У Харкові шахрай за гроші обіцяв дружині загиблого воїна "повернути його з полону"
В Україні нова фаза війни: Головне з інтерв’ю Зеленського AP В Україні нова фаза війни: Головне з інтерв’ю Зеленського AP